KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257222

nr 1225 7222

Gunnar Zetterström

(1902-1965), Sverige

Oljemålning, Stockholms Stadshus, signerad. Olja på pannå, 20x27 cm

Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 december 2018
kl 20:56:51

Gunnar Zetterström

Läs mer om Gunnar Zetterström